ورود اعضا

برگزاری جلسه هیات حل اختلاف قراردادی و داوری شرکت شهرک‌ها

برگزاری جلسه شرکت شهرک‌ها

به منظور رسیدگی به پرونده‌هایی که به تعهدات قراردادی خود در موعد مقرر عمل نکرده‌اند ، جلسه هیات حل اختلاف قراردادی و داوری با حضور نماینده سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان به منظور رسیدگی به پرونده‌هایی که به تعهدات قراردادی خود در موعد مقرر عمل نکرده‌اند و همچنین تعیین تکلیف وضعیت قراردادهای زمین‌های واگذار شده توسط شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، جلسه هیات حل اختلاف قراردادی و داوری برگزار شد.

این جلسه با حضور ايراني فام نماینده سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به عنوان داور و حکم مرضی الطرفین در محل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان برگزار شد.

در این جلسه به وضعیت 11 پرونده رسیدگی شد و رای فسخ 5 فقره قرارداد به متراژ تقریبی 21 هزار متر مربع صادر شد تا این تعداد زمین به متقاضیان و سرمایه گذاران واجد شرایط واگذار گردد.

علاوه بر آن در ارتباط با 5 فقره قرار داد به متراژ تقریبی 185 هزار متر مربع نیز رای منتج به اعطای مهلت شد وپرونده ديگر نيز از دستور كار هيات حل اختلاف و داوري خارج شد.

محمد جعفري مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان در ارتباط با برگزاری این گونه جلسات در شرکت شهرک‌ها اظهار کرد: به منظور رعایت عدالت، پیگیری طرح‌های ناقص شرکت، و تعیین تکلیف قراردادهای منعقد شده اقدام به برگزاری جلسات هیات حل اختلاف قراردادی و داوری می‌کنیم تا بتوانیم زمینه ورود متقاضیان و داوطلبان جدید برای سرمایه گذاری در طرح‌های صنعتی استان را فراهم کنیم.

حمایت از واحدهای صنعتی راه حل رفع مشکلات صنعت کشور

واحدهای صنعتی

مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران حمایت از واحدهای صنعتی را یک اصل مهم برشمرد وگفت:کمک به واحدهای صنعتی و کارآفرینان به فعال کردن چرخه تولید منجر می شود.

به گزارش روابط عمومی وبین الملل ، دکترسیدمحمدعلی سیدابریشمی در دیدار با صنعتگران و کارآفرینان استان کردستان بر رفع مشکلات واحدهای صنعتی تاکید کرد و گفت: درجهت رفع مشکل کمبود نقدینگی واحدهای صنعتی ، وزیر صنعت،معدن وتجارت نشستی با رییس کل بانک مرکزی ومدیران عامل سایر بانکهای کشورداشته اند.

مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با تاکید براینکه باید شیوه ای در نظرگرفته شود که واحدهای صنعتی متوقف شده باردیگر به چرخه تولید بازگردند، افزود: مشکلات استان کردستان با سایر استان های کشور زیاد فرقی نداشته و عمدتا بر کمبودنقدینگی و تامین منابع مالی تأکید دارد.

دکتر سید ابریشمی مشکلات مالیاتی، بیمه و تأمین اجتماعی را از دیگر معضلات واحدهای صنعتی عنوان کرد و گفت: برای رفع این مسائل باید در دولت تدبیر و امید ، تدابیری در نظر گرفته شود.

معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت در ادامه تأمین زمین را یکی از مشکلات اساسی در استان کردستان عنوان کرد وگفت: مشکل عمده استان هایی همچون کردستان، مازندران و گیلان زمین بوده و محدودیت های زیادی در این رابطه وجود دارد که باید برای رفع آن راه حلی درنظر گرفته شود.

وی کمک به استانهایی مانند کردستان را از اولویت های سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران برشمرد واظهار کرد: هر چند کردستان نسبت به سایر استانهای کشور وضعیت بدی ندارد اما به صورت همه جانبه از این استان حمایت خواهیم کرد.

مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با اشاره به اینکه شرکت شهرک ها ی صنعتی درآمد هزینه ای است و با درآمدهای کسب شده باید اقدامات لازم و توسعه ای را انجام دهند، تصریح کرد: امسال دو برابر اعتبارات سال گذشته را به کردستان اختصاص می دهیم .

گفتنی است ، دکتر سید محمدعلی سیدابریشمی ضمن بازدید از امکانات زیربنایی شهرک های صنعتی سنندج و پنج واحد تولیدی درخصوص رفع مسائل ومشکلات صنعتگران با استاندار کردستان دیدار و در جهت رفع این مشکلات تصمیمات لازم اتخاذ شد.

برگزاری مراسم معارفه مدیر عامل جدید شرکت شهرکهای صنعتی اصفهان

مدیر عامل جدید شرکت شهرکهای صنعتی اصفهان

مراسم معارفه مدیر عامل جدید شرکت شهرکهای صنعتی اصفهان با حضور معاون برنامه ریزی وامور اقتصادی سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران، معاون برنامه ریزی استانداری اصفهان و چندتن از مسئولان استان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی وبین الملل ، فرشاد مقیمی در این مراسم ضمن اشاره به تاریخچه تشکیل سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران گفت: با توجه به اینکه سازمان در سال‌جاری به پنجاه سالگی فعالیت خود می‎رسد، شورای فرهنگ عمومی نیز روز 21 مرداد را به نام روز حمایت از صنایع کوچک تصویب کرد.

معاون برنامه ریزی وامور اقتصادی سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران در بخش دیگری از سخنانش به مزیتهای سرمایه گذاری در شهرکها ونواحی صنعتی استان اصفهان اشاره واظهارداشت: این منطقه یکی از قطبهای صنعتی ومعدنی کشور بوده و چشم انداز روشنی برای بهبود وضعیت صنعت وتولید دارد.

مقیمی در ادامه یکی از سیاستهای سازمان را کمک به صنایع موجود در شهرکها عنوان کرد و گفت: سازمان در این خصوص تمهیداتی در نظرگرفته و از این بخش تاثیرگذار حمایتهای مشخصی خواهد کرد.

گفتنی است ، در این مراسم محمد جعفری به عنوان مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی اصفهان معرفی شد.

تبادل تجربیات باعث ارتقاء شهرک‌های صنعتی اصفهان می شود

ارتقاء شهرک‌های صنعتی اصفهان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان گفت: تبادل تجربیات بین مدیران و کارشناسان شرکت‌های استانی می تواند باعث ارتقاء تجربیات در کلیه زمینه‌های فعالیت و مأموریت های شرکت شهرک‌های صنعتی گردد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان؛ مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان درخصوص بازدید جمعی از صنعتگران ،مدیران شهرک ها و اعضای هیأت امناء شهرک‌های صنعتی استان خوزستان از شهرک صنعتی رنگسازان و واحدهای نساجی مستقر در این شهرک صنعتی گفت: تبادل تجربیات بین مدیران و کارشناسان شرکت های استانی و صنعتگران می تواند باعث ارتقاء تجربیات در کلیه زمینه های فعالیت و مأموریت شرکت شهرک‌های صنعتی گردد.

جعفری افزود: صنعتگران و اعضاء هیأت امناء شهرک‌های صنعتی استان خوزستان پس از بازدید از شهرک صنعتی رنگسازان در جلسه‌ای پیرامون تأسیس شرکت ‌های خدماتی شهرک‌های صنعتی به تبادل تجربیات پرداختند که این گونه جلسات بسیار حائز اهمیت می باشد.

همچنین صنعتگران ، مدیران شهرک ها و اعضاء هیأت امناء شهرک‌های صنعتی استان خوزستان در سفر خود از شهرک صنعتی مبارکه ، شهرک صنعتی فناوری و شهرک صنعتی بزرگ اصفهان بازدید و از نزدیک با فعالیت های انجام پذیرفته و واحد های شاخص مستقر در این شهرک ها آشنا شدند.

معرفی ۴ هزار متقاضی تسهیلات صندوق توسعه به بانک/ ۸۰ درصد واحدها وام نگرفتند

عضو کارگروه حمایت از تولید با بیان اینکه 4 هزار متقاضی دریافت تسهیلات از صندوق توسعه ملی به شبکه بانکی معرفی شد‌ه‌اند، گفت: ۸۰ درصد متقاضیان موفق به دریافت این تسهیلات نشده‌اند.

مطالعه بیشتر...

اعطای مشوق مالی از سوی شرکت شهرکهای صنعتی اصفهان

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی اصفهان گفت: متقاضیان در صورت پرداخت تعهدات معوقه، از مشوق مالی بهره‌مند می‌شوند.

مطالعه بیشتر...